wtorek, 21 lutego 2012

Rozmyślenia . ; ) < " BĄDŹ SOBĄ " . >

Cześć .
Co do mojego dzisiejszego dnia postanowiłam opisać go wam krótko bo nic za specjalnego się dzisiaj w nim nie działo .A więc zaczęłam ten dzień z uśmiechem na twarzy , w końcu się wyspałam .  ; D Wpadła do mnie koleżanka rano ogarnęłam się szybko po czym wyszliśmy do szkoły . W szkole spędziłam miło czas i wesoło . Gdy skończyłam już lekcję wybrałam się na małe odwiedziny do mojej byłej szkoły . Byłam tam jakieś 30 minut po czym wróciłam do domku . I resztę dnia spędziłam w domu dzięki czemu miałam bardzo dużo czasu na przemyślenie kilku poważnych spraw ...
Stwierdziłam iż nie warto się przejmować tym co inni o tobie myślą bo to kończy się tylko smutkiem . Od dzisiaj mam to głęboko gdzieś i niech sobie myślą o mnie co chcą . W końcu to moje życie nie ich . Myślałam też o tym jak wiele osób mnie zraniło i jak dużej ilość osób ufałam . I to był mój błąd ,którego już nie mam zamiaru popełniać . Tak samo z miłością szybko się zakochiwałam w osobach z ,którymi dobrze wiedziałam ,że nigdy nie będę .Heh głupie to wiem . Ale jestem teraz sama i wiecie co dobrze mi z tym jak nie wiem co .
; D Mogę robić co chce i co mi się podoba . Nie mam zamiaru szukać miłości na siłę w końcu i tak przyjdzie sama prędzej czy później .  Po za tym nie liczy się wygląd a charakter i to co ma się w środku . ; ) I trzeba być przede wszystkim sobą i nie udawać kogoś innego lub zmieniać się dla kogoś by mu się upodobać . Prawda >?
Można powiedzieć iż zakończyłam pewien rozdział w moim życiu i zaczynam kolejny nowy i mam wielką nadzieje ,że lepszy . ; D Teraz nie będę przejmowała się co myślą o mnie inni i wgl . Będę sobą czy to komuś się podoba czy nie .Stanę się zupełnie inną osobą . I Bardzo ,ale to Bardzo się z tego cieszę . ; D! ;D <jupi >
Heh .  Ulżyło mi ,jak to napisałam . ; ))
A teraz idę się  położyć  spać bo jutro znowu trzeba wcześnie rano wstać a dokładnie o 06:00 a czuje się już zmęczona więc innego wyjścia nie mam .
A i pamiętajcie ,że WARTO BYĆ SOBĄ I NIE ZMIENIAĆ SIĘ DLA INNYCH . " BĄDŹ SOBĄ " .
Życzę wam udanego jutra i Dobranoc ; *


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz